PAR AUDZĒTAVU

ZIRGAUDZĒTAVA KALĒJI

Vieta, kur darbs, dzīvnieki un daba ir harmonijā. Šeit sastapsi mūsu audzētos zirgus un iespējams atklāsi, cik Angus bullis var būt draudzīgs un mīļš.

Laipni lūgti mūsu mājās!

Kalēji ir saimniecība, kas nodarbojas ar sporta zirgu un gaļas govju audzēšanu. Zirgi “Kalējos” savu mājvietu rod nu jau trīsdesmit gadus. Sākot no vienkāršiem saimniecības mīluļiem, pamazām esam izaudzējuši un atlasījuši labākās kumeļmātes, lai tālāk iegūtu augstākas klases sporta zirgus konkūram. Lai uzlabotu pēcnācēju kvalitāti, ērzeļi tiek izvēlēti un ievesti no Vācijas. Līdzīgs darbs notiek arī ar Angus šķirnes gaļas govīm. Tās visu gadu sastopamas āra ganībās netālu no pašas saimniecības, Pāces dīķa krastos vai Raķupes ielokos. Lai arī darbs ar dzīvniekiem prasa nemitīgas rūpes, ieguldījumus un saimniecības uzlabojumus, tas ir “Kalēju” saimnieku hobijs un prieks.
Tie esam mēs - Maija un Hans un saimniecība "Kalēji" ir mūsu brīnišķīgās mājas. Šeit esam priecīgi piedalīties visos lauku darbos un baudīt vidi, ko lauku dzīve dod. Pavasarus un vasaras pavadām cītīgi gatavojot laukus barības vākšanai visiem saimniecības dzīvniekiem, bet savukārt rudens un ziema aizrit zirgu trenēšanā un rūpīgā nākamās sezonas vaislas darba plānošanā.

Vai vēlies iepazīties tuvāk?

Vienmēr esam kustībā, bet atrodam arī laiku viesiem, tāpēc, ja vēlies pacienāt ar ābolu kādu mūsu bērīti, ieraudzīt brangos Angus buļļus vai noglāstīt kumeļa maigo purniņu, brauc ciemos un tiksimies “Kalēju” zaļajos plašumos! Ar mums sazināties vari sadaļā kontakti.
Kontakti 
menu