Pāces kauss – “Kalēji” 2024

17.-18.
Augusts
Sacensības organizē Hans Herbst, Maija Dāvidsone
Zirgaudzētava “Kalēji”

SACENSĪBU ORGANIZĒŠANA

Viens no gada vērienīgākajiem pasākumiem Kalēju saimniecībā ir krāšņu sacensību organizēšana šķēršļu pārvarēšanā. Tas ir liels notikums ne vien saimniecības īpašniekiem, bet arī lieliska iespēja visu līmeņu jātniekiem.

Tomēr sacensības nav tikai par zirgu un jātnieku spēju sadarboties – tie ir svētki, kas saista ģimenes, pulcē sporta un brīvdabas cienītājus, dzīvnieku mīļotājus un aktīva dzīvesveida piekritējus. Visas dienas garumā, pasākuma laikā, tiek piedāvātas dažādas, aizraujošas un izglītojošas aktivitātes, kas ļauj apmeklētājiem tuvāk iepazīt darbošanos ar zirgu.

Šie svētki ir veltīti zirgu mīļotājiem un tiem, kas vēlas piedzīvot aizraujošu dienu, pavadot to mūsu mājās – zirgaudzētavā “Kalēji”. Brauc ciemos un noķer iespēju sastapt mūsu stalto zirgu ganāmpulku un esi daļa no šīs īpašās sacensību atmosfēras!


Jāšanas sacensības konkūrā

Jāšanas sacensības konkūrā ir emocionāls notikums, kas piesaista gan pieredzes bagātus meistarus, gan jaunos entuziastus. Dalībnieki veic maršrutus, rādot savas prasmes un veiklību, kas rada spēcīgu adrenalīna lādiņu. Dalībniekiem ir iespēja cīnīties par vērtīgām naudas balvām, kas piesaista jātniekus no dažādām Latvijas vietām, kā arī ir kārdinošs aicinājums apmeklēt mūsu sacensības arī ārzemju viesiem.

Ģimeņu un bērnu svētki

Sacensību laikā ģimenes un bērni tiek aicināti piedalīties daudzveidīgās aktivitātēs. Vērot spēcīgo zirgu sadarbību ar jātnieku pārvarot sarežģītus šķēršļus un piedalīties meistarklasēs ar iespēju iepazīt zirgus, padara šo dienu par īpaši neaizmirstamu piedzīvojumu.

Zirgaudzētava Kalēji

Kalēju saimnieki ir vieni no galvenajiem sacensību atbalstītājiem, lai arī saimniecības galvenais mērķis ir spēcīgu un kvaltitatīvu zirgu atlase un audzēšana. Šajā saimniecībā ar prieku vienmēr ir gaidīti sportisti, kas nebaidās izaicinājumu un aizrautīgi skatītāji, kas gatavi uzgavilēt lieliskiem jātnieku un zirgu sniegumiem.

Iepriekšējās sacensības

26.-27.
Augusts
Pāces kauss – “Kalēji” 2023
Zirgaudzētava "Kalēji" kā ikgadēju tradīciju turpina organizēt un piedāvāt jātniekiem un skatītājiem izklaidējošu pasākumu visas dienas garumā ģimenes un draugu pulkā.
pushpinmenu